Czym jest Universal Healing Tao?

Universal Healing Tao to pochodzące z różnych szkół, stylów i od różnych mistrzów praktyki, które zebrał i uporządkował Mantak Chia tworząc system umożliwiający pełny rozwój na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Poszczególne techniki uzupełniają się i wspierają. Są tam ćwiczenia ruchowe, medytacje, masaże oraz alchemia wewnętrzna.

Mantak Chia jest Chińczykiem z Tajlandii, który część swojego życia spędził w USA. Obecnie naucza na całym świecie.

Universal Healing Tao jest spadkobiercą pokoleń taoistycznych mędrców.

Metody taoistyczne kojarzą się najczęściej z tai chi oraz sztukami walki karate, Kung Fu.  lecz bogactwo chińskiej kultury jest nieprzebrane. W skład taoistycznych nauk wchodzi: astrologia, Feng-shui – geomancja,  Tradycyjna Medycyna Chińska, akupunktura, I ching, znak yin/yang, alchemia , czy filozofia pięciu elementów.

Qigong jest jedną z gałęzi, wiedzy która służyła przede wszystkim ochronie i przywracaniu zdrowia, uzyskiwaniu długiego życia oraz rozwojowi ducha. To metoda opierająca się na obserwacji natury i stosowanie jej najskuteczniejszych strategii.

[button font_size=”20″ color=”#ff8000″ text_color=”#ffffff” icon=”check-square-o” url=”http://universal-healing-tao.pl/jednodniowe-seminarium-qigong/rezerwacja-uczestnictwa-w-zajeciach/” target=”_self”]Rezerwuję[/button]

Sprawdź, czy Qigong jest dla ciebie

O nas:

Czym różni się Qigong od Tai chi?

Gdzie i kiedy?

Techniki na seminarium Qigong