O prowadzących

Część roku spędzamy w Beskidzie Niskim, gdzie mamy dom i ziemię, pozostały czas poświęcamy Warszawie, skąd pochodzimy. Zajmujemy się mediacjami rodzinnymi, prowadzimy warsztaty rozwojowe, wspieramy rodziców, uczniów i nauczycieli, współpracujemy także z organizacjami pozarządowymi. Napisaliśmy i opublikowaliśmy książkę z baśniami szamańskimi inspirowanymi opowieściami z Syberii.

Jesteśmy pierwszymi w Polsce certyfikowanymi instruktorami Universal Healing Tao, prowadzącymi warsztaty tej metody.

Monika Jędrzejewska i Maciej Panabażys

Zdjęcie Moniki Jędrzejewskiej i Maciej Panabażysa

Jak uczymy?

Prócz zbawiennego wpływu na zdrowie, który jest jedną z najczęstszych motywacji do podjęcia gimnastyki chińskiej – qigong nasze doświadczenie Universal Healing Tao ma jeszcze jeden aspekt, który bierze się z zainteresowania wzajemnym oddziaływaniem ciała i umysłu. Jest nim możliwość uzyskiwania dzięki tym ćwiczeniom większej siły wewnętrznej, odporności na stres, odwagi w stawianiu granic. Uczymy jak wykorzystywać ćwiczenia do poprawy własnego samopoczucia, relacji z innymi.

Pokazujemy także w jak praktykować, by uzyskiwać zauważalne efekty nie zmieniając w znaczący sposób swojego trybu życia. Podpowiadamy jak wykorzystać na ćwiczenia czas, który zazwyczaj tracimy.

[button font_size=”20″ color=”#c8232b” text_color=”#ffffff” icon=”chevron-circle-down” url=”http://universal-healing-tao.pl/jednodniowe-seminarium-qigong/rezerwacja-uczestnictwa-w-zajeciach/” target=”_self”]Rezerwuję[/button]

Sprawdź, czy Qigong jest dla ciebie

Czym różni się Qigong od Tai chi?

Gdzie i kiedy?

Czym jest Universal Healing Tao?

Techniki na seminarium Qigong